Ubezpieczenie na Życie

Zakres ubezpieczenia

Polisa zapewni bezpieczeństwo tobie i twojej rodzinie niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdziesz.

Skorzystaj z dwóch rozwiązań jakie mamy przygotowane dla Ciebie, gotowe pakiety bez badań lekarskich lub oferta indywidualna skierowana do osób, które będą mogły dobrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich.

Ubezpieczenie zapewni Ci gwarancję wsparcia finansowego w przypadku, gdy będziesz tego naprawdę potrzebował!Ceny zaczynają się od 30zł/miesięcznie
Oblicz składkę
Gotowe pakiety
Zabezpieczenie w razie śmierci, wypadku lub choroby

Martwisz się że w razie poważnej choroby nie będziesz miał wystarczająco dużo środków na leczenie lub utrzymanie siebie lub rodziny? Zadbaj o to już dziś !

Zaciągasz kredyt lub pożyczkę? zagwarantuj swoim bliskim spłatę zadłużenia po swojej śmierci, nie zostawiaj ich z tym ciężarem…

Dodatkowe pieniądze za złamanie? Pieniądze za każdy % uszczerbku, wizyty lekarskie, plastikowy gips czy rehabilitację z góry wiesz ile otrzymasz!
Samodzielnie wybierasz sumę ubezpieczenia takich zdarzeń, polisa działa przez cała dobę gdziekolwiek jesteś.Zadbaj o to dziś!!
Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenie na wypadek śmierci małżonka, dziecka, rodziców.

Dodatkowe wsparcie finansowe w sytuacji śmierci najbliższej osoby spowodowanej wypadkiem lub z przyczyn naturalnych.

4000 zł tyle wynosi zasiłek pogrzebowy z ZUSU! Koszty pogrzebu często przekraczają tą kwotę kilkukrotnie. Zabezpiecz siebie i swoich najbliższych. Wykupując polisę możesz otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych, które pokryją wszelkie koszty pogrzebu bliskiej osoby.Sprawdź pakiety!
Oblicz składkę
Gotowe pakiety
Ubezpieczenie na życie dla każdego

Składka dopasowana jest do Twoich możliwości. Maksymalna ochrona za niewielką cenę!

Zapamiętaj! decydując się na wybrana przez siebie polisę masz możliwość rezygnacji w każdym momencie. To Twój wybór, jaka będzie przyszłość Twoja i Twoich najbliższych.


Wybierz pakiet dla Siebie!
Wypełnij formularz
skontaktujemy się z Tobą!